• YARIM ALTIN
  1.426,00
  % 0,07
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4627
  % 1,33
 • € EURO
  9,0240
  % 0,49
 • £ POUND
  10,1547
  % 0,38
 • ¥ YUAN
  1,1528
  % 1,24
 • РУБ RUBLE
  0,1013
  % 0,64
 • BITCOIN/TL
  274773,547
  % 4,56
 • BIST 100
  1.524,49
  % -1,43

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı aidatları özellikle son dönemde oldukça sıkıcı bir hal almaya başlarken, aidatsız kredi kartı veren bankalar bu konuda imdadımıza yetişiyor, kredi kartlarından hala aidat almaya devam eden bankaları tercih eden kişi sayısı da her geçen gün azalmaya devam ediyor. Peki hangi bankalar herhangi bir aidat ücreti almadan kredi kartı veriyor, kredi kartlarından aidat ücretleri almayan bankalar hangisidir?

Aidat Ücreti Ne Kadar?

Bankaların kredi kartlarından almış oldukları aidat ücretleri oldukça değişkendir, kimi banka kredi kartlarından yıllık 100 lira, kimi banka 120, kimi banka ise 60-70 lira aidat alır. Bu aidat ücretlerini ödemek istemeyen kişiler aidatsız kredi kartı veren bankaları tercih ederler.

İlgili Reklam

Akbank Axess

Akbank, aidat ücreti almayan bankalardan biridir. Kredi kartı ürünlerinin hiçbirinden aidat talep etmeyen banka, aidatsız bir şekilde tüm müşterilerine kredi kartı ürünlerini sunmaktadır. Aynı zamanda Axess kart, pek çok avantajı da beraberinde getiriyor işte o avantajlar,

Taksit ve Borç Erteleme

Taksit isteme kolaylığı, borçlarını ödemekte zorlanan kişiler için, harcamaların taksit sayısının artırılmasını ve daha düşük tutarlarda aylık ödeme yapılmasını sağlar. Erteleme iste seçeneğinde ise, müşteriler kredi kartı borçlarını faizini karşılamak koşuluyla, erteleyebilirler ve bu ay ödeme yapmayabilirler.

Chip Para

Yapmış olduğunuz alışverişlerden chip para kazanmaya ne dersiniz? Chip para, Akbank’ın Axess kart için sunmuş olduğu ürünlerinden biridir. Chip para sayesinde kredi kartı kullanıcıları, yapmış olduğu alışverişlerden puan kazanabiliyor ve daha sonra bu puanları üye işyerlerinde harcayabiliyorlar.

İlgili Reklam

İş Bankası Maximum Kart

Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında olan İş Bankası, sunmuş olduğu Maximum Kart modeliyle hızlı ve kolay bir şekilde harcama yapmanızı ve yıllık aidat ücreti ödememenizi sağlıyor. Maximum Kart sahibi müşteriler, aşağıdaki avantajlara sahip olabiliyorlar.

 1. Kredi kartı harcamaları ile maxi puan biriktirme
 2. Taksitli alışveriş kolaylığı
 3.  Taksit Artırma

Garanti Bankası Bonus Flexi

Hiçbir aidat ücreti ödemeyeceğiniz kredi kartı ürünlerinden biri de Garanti Bankası’nın çıkarmış olduğu Bonus Flexi kredi kartıdır. Bu kredi kartına sahip olan Garanti Bankası müşterileri, yapmış olduğu hiçbir harcama ve kredi kartı kullanımı için bir ücret ödememektedirler. İşte Bonus Flexi’nin sunmuş olduğu avantaj ve kolaylıklar.

 1. Taksitleri Erteleyebilme
 2. Taksitle Alışveriş Yapabilme
 3. Bonus
 4. Kampanyalardan Yararlanabilme
 5. Aidatsız Kredi Kartı Kullanımı

Garanti Bankası Bonus Flexi edinebilmek için, en yakın Garanti Bankası şubesine uğrayabilir ve hızlı bir şekilde kredi kartını edinebilirsiniz.

ING Bank

Aidatsız kredi kartı veren bankalar listemizde ING Bank da bulunuyor, hızlı bir şekilde ING Bank kredi kartı sahibi olmak için tek yapmanız gereken şey, en yakın Pegasus şubesine gitmek olacaktır. ING Bank kredi kartı, Pegasus Havayolları ile anlaşmalı olduğundan dolayı, uçuş için yüzde 2 puan sağlamaktadır. Yani 5000 TL harcama yaparsanız, 100 TL puan kazanabilir ve bu puanları ING Bank üye işyerlerinde kolayca harcayabilirsiniz.

İlgili Reklam

World Eko Yapı Kredi

Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu ürünlerden biri olan World Eko kart hem aidat ücreti almıyor hem de taksitle kredi kartı kullanma avantajı sunuyor, bu şekilde kartı kullanabiliyor ve dilediğiniz gibi harcamalarınız için kullanabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu World Eko ürününden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gelmek ve buradan hızlı bir şekilde kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmek olacaktır. Bu şekilde sizlerde aidatız kredi kartı alabilirsiniz.