• YARIM ALTIN
  4.375,00
  % -1,05
 • AMERIKAN DOLARI
  20,0905
  % 0,59
 • € EURO
  21,6091
  % 0,91
 • £ POUND
  24,9469
  % 0,16
 • ¥ YUAN
  2,8409
  % 0,47
 • РУБ RUBLE
  0,2489
  % -1,52
 • BITCOIN/TL
  560127,680
  % 3,07
 • BIST 100
  4.774,80
  % 4,24

Enpara Mobil Şubesi Nasıl Kullanılır?

Enpara Mobil Şubesi Nasıl Kullanılır?

Enpara mobil şubesi, gelişen teknolojiye ayak uydurarak tasarlanmış bir mobil ve web entegreli şubedir. Günümüzde bankalar, sistemlerini her geçen gün geliştirmekte ve müşterileri için çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Enpara’nın herhangi bir fiziksel şubesi olmadığından dolayı, tüm işlemler internet kanalıyla yürümektedir, ancak internet şubenin nasıl kullanıldığını veya kullanılacağını bilmeyen pek çok ziyaretçimiz var ayrıca tüm bunlara ek olarak, Enpara internet şubesinde belki de hiç kullanmadığınız ancak bilgi sahibi olmak isteyeceğiniz pek çok bilgi kanalı bulunuyor, bu yazıda sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

İlgili Reklam

Enpara İnternet Şube Giriş

Enpara internet şubesine mobil uygulamadan veya resmî web sitesi olan Enpara.com üzerinden giriş sağlayabilirsiniz.

En Özet

Enpara mobil uygulamasında bulunan, En özet adı verilen işlem kanalı, hesap bilgilerini görmenizi sağlayan bir işlem kanalıdır. Bu kanal üzerinden, hesaplarınızda bulunan toplam parayı ve borç durumunu görüntüleyebilirsiniz. İşlem kanalının hemen alt kısmında yer alan son işlemlerim bölümünden, son para transferlerin, kart harcamalarını, gelen transferleri ve aynı zamanda fatura ödemelerini görüntüleyebilirsiniz.  Bu bölümün hemen altında da bekleyen işlemlerim menüsü yer almaktadır, bekleyen işlemlerim menüsü, ödemeniz gereken faturalar, vergi veya kredi borçlarını göstermektedir. Son ödeme tarihine 3 gün kalan tüm borçlar bu alandan gösterilmektedir.

İlgili Reklam

En Hızlı

Bu bölümde, otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalarınızı veya ödeme yapılacak herhangi bir işlemi görüntüleyebilirsiniz. En hızlı menüsü üzerinden, faturalarınızı sadece öde seçeneğine dokunarak hiçbir bilgi girmeye gerek kalmadan, vakit kaybetmeden ödeyebilirsiniz. Aynı şekilde otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturaları da bu bölümde görebilirsiniz.

Hesaplar

Hesaplar bölümünden, vadesiz veya vadeli hesaplarınız, döviz ve altın hesaplarınızı görüntüleyebilirsiniz. Hesaplarınızda bulunan bakiyeleri ve yine aynı şekilde hesaplarınızın IBAN bilgisini de yine bu alandan hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilmek mümkün olabilmektedir.

Hesaplarınızdan herhangi birine dokunarak, hesap hareketlerini görüntüleyebilir ve hesaplarınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.  Hareketler bölümünde, hesaplarınıza giren ve çıkan harcamaları, maaş ödemelerini ve diğer ödemeleri görüntüleyebilmek mümkün olmaktadır.

Kredi Kartı

Bu alanda, kredi kartınıza ait bilgileri görüntülemek mümkün olmaktadır. Kredi kartınız yok ise, yine bu alandan kredi kartına başvurabilir ve başvuru bilgilerini bu alandan görebilirsiniz.

İlgili Reklam

Krediler

Bu alandan Enpara.com’a kredi almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Mevcut kredi borçlarınızı ve ödeme bilgilerini görüntüleyebilir ve aynı şekilde, kredi başvurusunu yine bu alandan hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Transferler

Para transferi yapacağınız bu menüde, eft veya havale gibi işlemleri gerçekleştirebilir ve aynı şekilde kendi hesaplarınız arasında da bir transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir alıcı sekmesine tıklayarak yeni bir alıcı seçebilir ve alıcı bilgilerini girerek transfer işlemini tamamlayabilirsiniz. Tüm bunların dışında kendi hesabınıza transfer yapmak istiyorsanız, yine söz konusu bilgileri girmeniz gerekecektir.

Ödemeler

Ödemeler menüsü, Enpara.com’da bulunan ve ödeme yapmanızı sağlayan menüdür.  Fatura ödemeler, kredi ödemeleri, kredi kartı, cep telefonu TL yükleme ve şans oyunu gibi ödemeleri bu menüden yapabilirsiniz.  Fatura ödemesi yapmak için, fatura bölümüne tıklayın ve fatura bilgileriniz kayıtlı değilse, bilgileri kaydederek hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz, bu menü üzerinden tüm ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirisiniz

İlgili Reklam

Talimatlar

Talimatlar bölümü de hızlı bir şekilde fatura ödeme talimatı verebileceğiniz, vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatlarını kolay bir şekilde görüntüleyebileceğiniz bir sistemdir. Bu alandan hızlı bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Aynı şekilde Enpara mobil şubesi üzerinde tamamlanmış ödemelerinizi kontrol edebilir, iptal edilmiş olan ödemelerinize de göz atabilirsiniz.

Alış Satış

Bu alandan döviz alım satım işlemlerini kontrol edebiliyorsunuz. İstediğiniz adette döviz alabilir ve döviz satabilirsiniz, yine aynı şekilde tüm işlemlerinizi bu kanal üzerinden halledebilirsiniz. Altın alım satım işlemleri de yine bu panel üzerinden yürütülmektedir.

Fırsatlarım

Fırsatlarım, enpara mobil şubesi bölümünün hemen sol üstünde bulunan ve o ay size özel olarak hazırlanmış kampanyaların bilgileri hakkında bilgi verilen alandır. Kampanyalar, genelde bazı mağazalardan yapacağınız alışveriş işlemleri için indirim veren ya da Spotify Netflix gibi platformlar için de yüzde 50 indirim sunulmaktadır. Aynı şekilde birikim hesabınıza da yüzde 0,5 ek faiz verilmektedir.

İlgili Reklam

Ayın Enparalısı

Ayın Enparalısı, o ay içerisinde ayın enparalısı olmak için gerekli olan şartları sağlayan kişilere verilen bir ünvandır. Ayın enparalısı olan kişiler, Fırsatlarım bölümündeki fırsatlardan yararlanabilir ve aynı şekilde mevduat hesaplarında yüksek faiz fırsatından yararlanabilirler. Ayın enparalısı olabilmek için gereken şartları karşılayabilmek yeterli olacaktır. Bu şartlar, fatura ödemesi, hesaba para girişi, kredi kartı harcaması gibi kolayca tamamlanabilecek basit şartlardan oluşmaktadır.

Enpara EFT Nasıl Yapılır?

Enpara Eft nasıl yapılır? Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Enpara’da eft işlemlerini gerçekleştirmek çok kolay. Enpara dijital bir bankacılık girişimi olduğundan, tüm işlemler internet üzerinden gerçekleştiriliyor, bu nedenle internet şubesi özel olarak herkesin kullanabileceği kadar basit ve sade olarak tasarlanmıştır, peki Enpara eft nasıl yapılır? Enpara üzerinden başka bir hesaba eft nasıl gönderilir?

İlgili İçerik
Araç çubuğuna atla